Nokia e65 - wszystko na fona !! xD

Zapraszam wszystkich do rejestracji na forum!!!
Dodawajcie swoje pliki i dzielcie się z innymi!!! xD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


  • Index
  •  » FAQ
  •  » Punkty pomógł/pomogła

#1 2010-07-19 21:09:53

 gaget3

Administrator

9370411
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-06-29
Posty: 13
Punktów :   
Model telefonu: Nokia e65
Operator: Orange
Soft: 4.0633.74.00

Punkty pomógł/pomogła

1. Czym są punkty pomógł/pomogła?
Punkty pomógł/pomogła są formą uznania i nagrody dla użytkowników forum za poświęcony czas i udzieloną pomoc innym użytkownikom. Punkty pomógł/pomogła nie powinny być w żaden sposób egzekwowane przez użytkowników pomagających, są one dobrowolnym gestem. Sytuacja w jakiej można dawać punkty pomógł/pomogła jest najczęściej zależna od regulaminu bądź tematyki forum.

2. Kto może dawać punkty pomógł/pomogła?
Punkty pomógł/pomogła może dać tylko i wyłącznie autor tematu (użytkownik, który założył temat) w obrębie tego tematu.

3. Dlaczego na niektórych forach pod moim avatarem nie są wyświetlane punkty pomógł/pomogła?
Punkty pomógł/pomogła są wyświetlane tylko w tych kategoriach, forach i subforach, w których jest możliwość wystawiania punktów. Jeżeli w widoku tematu pod swoim avatarem nie widzisz informacji o ilości posiadanych punktów pomógł/pomogła oznacza to, że w tym miejscu administrator zabronił wystawiania punktów pomógł/pomogła. Punkty pomógł/pomogłą nie są wyświetlane u użytkowników, którzy nie mają na swoim koncie co najmniej jednego punktu.

4. Jak mogę sprawdzić liczbę i inne informacje związane z punktami, które posiadam ja i inni użytkownicy?
Liczba posiadanych punktów pomógł/pomogła jest wyświetlana w widoku tematu pod avatarem użytkownika. Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie tematów i postów, w których użytkownik otrzymał punkty należy przejść do profilu użytkownika i kliknąć na liczbę punktów. Podobnie każdy temat i post, w którym został wystawiony punkt pomógł/pomogła jest wyróżniony spośród innych tematów i postów. Wykaz najczęściej pomagających osób znajduje się też w ogólnych statystykach forum.

5. W jaki sposób mogę dać użytkownikowi punkt pomógł/pomogła?
Jako autor tematu widzisz pod postem każdego użytkownika ikonkę z napisem 'Pomógł', wystarczy na nią kliknąć i potwierdzić wystawienie punktu. Pamiętaj aby kliknąć na 'Pomógł' pod tym postem, w którym osoba Ci pomogła.

6. Ile mogę wystawić punktów w jednym temacie?
Nie ma ograniczenia co do ilości wystawionych punktów, jednak należy punkty wystawiać tylko i wyłącznie osobom, które pomocy udzieliły.


Siemka xD

Offline

 
  • Index
  •  » FAQ
  •  » Punkty pomógł/pomogła

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcocker spaniel opis rasy maltańczyk szczeniak cena materace hilding